O zespole

TMS – THE MIND SEEKERS

TMS – The Mind Seekers

Czteroosobowy skład grający rocka szczerze i po swojemu. Bazujący na anologowych wspomnieniach z lat młodości, wychowany na kapelach lat 70-tych i 80-tych.

Zespół złożony z przyjaciół, tak samo kochających muzykę, choć każdy z nich rozumie to inaczej. Zespół silny i samodzielny – sam się wozi, sam nosi kejsy i sam – z czasem – mądrzeje, dorasta.

TMS to wreszcie zespół zrodzony z marzenia o graniu własnej muzyki dla ludzi.
I to by było na tyle. Zasadniczo.

O nas

Adrian Klawikowski

Autor tekstów, muzyki, gitarzysta i wokalista. Zawodowo nauczyciel historii. Prywatnie pasjonat lotnictwa symulatorowego i aut z minionej epoki.  Posiada spektróm. Przez ó.

Bartek Kowal

Gitarzysta. Zawodowo przedstawiciel handlowy. Prywatnie pilot samolotowy. Na próby na północ Polski dyma z Lublina. Dziwnie używa gazu w samochodzie.

Jachu Wróbel

Perkusista. Zawodowo emerytowany pracownik służb mundurowych. Prywatnie człowiek, który mógłby żyć bez fejsbuka. O rocku lat 70 i 80 wie wszystko. Zna kawałki, których nie zna nawet Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina.

Wiechu Górski

Basista. Zawodowo handlowiec. Prywatnie złota rączka i złoty człowiek, co jak tylko może, to pomoże. Oraz się dostosuje. Miłośnik fajnych samochodów. Najbardziej tęskni za swoją Alfą. Ale dawno jej nie widział. A chciałby. Teraz pławi się w Lexusie.