Strona główna

Zespół „The Mind Seekers” powstał jesienią 2017 roku. Wiecie po co jest ten zespół?

Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musimy się obawiać, że ktoś zapyta. Wiecie co robi ten zespół? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest zespół na skalę naszych możliwości. Wy wiecie co my robimy tym zespołem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas napisane i to nie jest nasze ostatnie słowo!

I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest zespół społeczny, w oparciu o kilka instytucji – który sobie będzie grał, może do jesieni, na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi?

Się napisze kolejną piosenkę.

Zasadniczo.

Co my tu gramy…

– Sam pan może posłuchać, jeśli milicji pan nie wierzy.

– Wierzy, panie milicjancie, on we wszystko wierzy! Bóg mnie pokarał takim głupim chłopem! On na przykład wierzy, że bardziej warto pisać i grać własne piosenki, niż covery.

-Co wy nie powiecie? A niby dlaczego?

– Mówi, że każdy kilogram zespołu z własnymi tekstami – szczególnym dobrem narodu…

Wpływ naszej muzyki na słuchaczy…

Widz na koncercie: Niech się pan, z łaski swojej, odchyli troszkę, bo ja nic nie słyszę.

Widz z przodu: To niech pan idzie do lekarza, od uszów!

Widzka z boku: Proszę pana, co pan się tak na mnie kładzie?

Widz na koncercie: Przepraszam.

Także, tak…

Njiusy

Nuta Nadziei :: Koncert charytatywny

Zagraliśmy na rzecz chłopaka, który, mimo kłopotów, pogodą ducha zmiata pół populacji do kosza. W wyjątkowym wnętrzu drewnianego zabytkowego XIX-wiecznego kościółka, który obecnie pełni funkcję kulturalną. Niesamowita akustyka. Państwu dziękujemy, że byli i się (chyba?;) dobrze bawili. Podczas akcji zabrano ponad 2000 zł dla chłopaka. Jest moc, co nie? Kamil, jesteśmy z Tobą. Wydarzenie organizował …

Kontakt

Prowadzisz lokal? Organizujesz imprezę, przegląd, festiwal? Chętnie zagramy koncert. Własny autorski materiał – od hard rocka do funku. Wpadające w ucho melodie i ambitne teksty. To my.

W przypadku niewielkich lokali – posiadamy własny sprzęt, w innym razie – kwestie techniczne do ustalenia.

Jesteś zainteresowany? Napisz lub zadzwoń.