O zespole

THE MIND SEEKERS

Taka historia belfra, mundurowego i dwóch handlowców, co w pewnym momencie dorosłego życia postanowili poszukać w muzyce odpowiedzi na kilka ważnych pytań w tym życiu. Szukamy brzmienia starych dobrych lat, gdy rock rodził się w zakamarkach garaży od Ameryki po Europę.
Gramy własne kawałki, bo wierzymy, że tylko tak można się czegoś o sobie dowiedzieć. Gramy z pasją, bo tylko tak potrafimy. Taki wybraliśmy kierunek.
Dokąd prowadzi ta droga?
Nie wiemy, ale idziemy. Wszakże nie sam cel jest najważniejszy, a posuwanie się naprzód.
Liczymy, że spotkamy Państwa na naszym muzycznym szlaku.

O nas

Adrian Klawikowski

Autor tekstów, muzyki, gitarzysta i wokalista. Zawodowo nauczyciel historii. Prywatnie pasjonat lotnictwa symulatorowego i aut marki SAAB oraz nauczyciel gry na gitarze dla lokalnej młodzieży. Społecznie animator akcji charyatywnych.

Bartek Kowal

Gitarzysta. Zawodowo przedstawiciel handlowy. Prywatnie pilot samolotowy, specjalista od kabelków, sprzętu i walizek nietuzinkowych. Na próby na północ Polski dyma z Lublina. Dziwnie używa gazu w samochodzie.

Jachu Wróbel

Perkusista. Zawodowo pracownik służb mundurowych. Prywatnie człowiek, który mógłby żyć bez fejsbuka. O rocku lat 70 i 80 wie wszystko. Zna kawałki, których nie zna nawet Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina.

Wiechu Górski

Basista. Zawodowo handlowiec. Prywatnie złota rączka i złoty człowiek, co jak tylko może, to pomoże. Miłośnik Alfy Romeo, nawet jedną ma. Ale dawno jej nie widział. A chciałby.