O zespole

THE MIND SEEKERS

Zespół założony z inicjatywy Adriana i Bartka – pilotów (symulatorowych i turystycznych). To właśnie od lotnictwa zawiązała się kilkanaście lat temu ta niezwykła przyjaźń. Pomysł pojawił się wczesną jesienią 2017 roku. Od słów do czynów. Powstały pierwsze teksty, pierwsze melodie, nagrania na domowym sprzęcie, pierwsze próby – mimo 500 kilometrów odległości.

Dzisiaj, a mamy marzec 2018 roku – mamy kilkanaście własnych utworów, klimatycznie od ciężkiego rocka po lekki funk. Teksty o życiu, snach i kapuście. Melodie proste, bo życie i tak jest skomplikowane, by je sobie utrudniać.

Wciąż szukamy w głowach śladów umysłu.

Chcemy grać koncerty. Taki jest plan.

 

O nas

Adrian Klawikowski

Autor tekstów, muzyki, gitarzysta i wokalista. Zawodowo nauczyciel historii. Prywatnie pasjonat lotnictwa symulatorowego i aut marki SAAB oraz nauczyciel gry na gitarze dla lokalnej młodzieży. Społecznie animator akcji charyatywnych.

Bartek Kowal

Gitarzysta. Zawodowo przedstawiciel handlowy. Prywatnie pilot samolotowy, specjalista od kabelków, sprzętu i walizek nietuzinkowych. Na próby na północ Polski dyma z Lublina. Dziwnie używa gazu w samochodzie.

Jachu Wróbel

Perkusista. Zawodowo pracownik służb mundurowych. Prywatnie człowiek, który mógłby żyć bez Fejsbooka. O rocku lat 70 i 80 wie wszystko. Zna kawałki, których nie zna nawet Pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina.

Wiechu Górski

Basista. Zawodowo handlowiec. Prywatnie złota rączka i złoty człowiek, co jak tylko może, to pomoże. Miłośnik Alfy Romeo, nawet jedną ma. Ale dawno jej nie widział. A chciałby.